20-26 ЛИПНЯ / с.зарваниця

ШКОЛА ЛІДЕРІВ
відкрий новий погляд на політику та бізнес

ДЛЯ ЧОГО МИ РОБИМО ШКОЛУ ЛІДЕРІВ?
1) Щоб перейняти досвід та запал спікерів Школи, які мають неабиякий досвід у сфері політики та бізнесу; викристалізувати своє покликання та усвідомити сильні та слабкі сторони своєї особистості.

2) Щоб сформувати ком'юніті відповідальних політиків та підприємців, які сповідують християнські цінності, і прагнуть на їх основі змінювати на краще майбутнє нашої країни загалом і кожного окремого її громадянина зокрема.

3) Щоб Налагодити регулярну співпрацю як між учасниками Школи так і з європейськими християнськими політичними та підприємницькими рухами.
Спікери Школи
Браніслав Шкріпек
Депутат Європейського Парламенту попереднього скликання, голова ECPM (Європейський Християнський Політичний Рух), один з організаторів Молитовних сніданків у стінах Європарламенту.

Одружений, батько 3-х дітей. Вихований як атеїст у соціалістичній Чехословаччині, мати —комуніст, батько — невіруючий. Перебуваючи на військовій службі, пережив сильну зустріч з Богом, після чого знайшовши нове розуміння сенсу життя.
В свій час зрозумів, що в політичному житті відсутній чіткий християнський вплив, тому пішов у політику і в 2012 році став народним депутатом Словацької республіки.
У 2014 році став членом Європейського Парламенту, зосередившись на християнських принципах як на невідворотніх силах належного розвитку суспільства. У 2015 році став президентом Європейського християнського політичного руху, міжнародної європейської партії.


Ад Де Бруйн
Консультант в багатьох урядових та громадських проектах, місіонер, який працював у 52 країнах світу, координатор об'єднання бізнесменів, політиків у Словаччині.

Останні 35 років з сім'єю служить на місіях. Спочатку в Англії, потім 10 років в Африці і до сьогоднішнього дня у Словаччині. Коли він з сім'єю жив в Уганді, яка на той час була однією з 20-ти найбідніших країн світу, то на власному досвіді побачив, як Бог може докорінно змінити подальшу історію нації. Aд мав привілей навчати керівництво поліції Уганди протягом двох років, що принесло радикальні зміни в цю сферу. Не тільки поліція, але й суди, освітня система, охорона здоров'я та багато інших сфер були докорінно змінені. У Словаччині Aд займається об'єднанням бізнесменів, політиків, представників засобів масової інформації, освітян та інших керівників.


Мирон Турчин
Успішний підприємець, в якого працює понад 150 найманих працівників, засновник та генеральний директор ПП "Боровик", меценат, в минулому директор банку.

Підприємство п.Мирона вирощує понад 100 000 тон печериць на місяць та постачає їх до найбільших супермаркетів України та ЄС. Мирон має колосальний управлінський та підприємницький досвід, а також неабияку життєву мудрість та глибоку віру в Бога. Він на власному прикладі доводить як християнські цінності працюють у сфері бізнесу та змінюють життя людей на краще.
Більше про його підприємство дивіться у сюжеті нище на сайті.


ТЕМИ ШКОЛИ
ХРИСТИЯНСТВО І Я
Моя ідентичність: хто я, куди йду, до чого належу?
Мої дари та покликання: які я маю дари та як, коли і де я можу їх використовувати?
Моя спільнота: хто є навколо мене, як будувати з ними зв'язки, стосунки?
Моя нація: які дари має моя нація та яке моє місце у ній?
ХРИСТИЯНСТВО І БІЗНЕС
Біблійні принципи ведення бізнесу
Як здобувати матеріальне і не втратити духовне?
Християнин – бізнесмен, хто він?
Біблійні принципи для економіки
Як будувати бізнес згідно Божих заповідей?
Біблійні принципи управління бізнесу


ХРИСТИЯНСТВО І ПОЛІТИКА
Християнин-політик, хто він?
Свідчення, як Бог змінив націю Уганди
Подорож Ізраїля в обіцяну землю (7 племен - 7 сфер суспільства)
Бій Ізраїлю в обіцяній землі (стратегія, яку вони використовували)
Біблійні принципи державного управління


НА ВАС ЧЕКАЮТЬ ЦІКАВІ ВОРКШОПИ
Тест на роль в команді;
Тест на особистість;
Мотиваційний тест на дари
Тест на тип лідерства
Шлях покликання: що Бог робить у моєму житті?
Фази життя: в якій фазі я перебуваю, які цілі мені потрібно поставити?
КЕЙС МИРОНА ТУРЧИНА
Мирон Турчин - Успішний підприємець, в якого працює понад 150 найманих працівників, засновник та генеральний директор ПП "Боровик", меценат, в минулому директор банку.

Підприємство п.Мирона вирощує понад 100 000 тон печериць на місяць та постачає їх до найбільших супермаркетів України та ЄС. Мирон має колосальний управлінський та підприємницький досвід, а також неабияку життєву мудрість та глибоку віру в Бога. Він на власному прикладі доводить як християнські цінності працюють у сфері бізнесу та змінюють життя людей на краще.
Більше про його підприємство дивіться у сюжеті нище на сайті.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
ГОСТЬОВИЙ БУДИНОК У с.ЗАРВАНИЦЯ
ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?
Колосальний досвід спікерів Школи та новий запал до здійснення своєї місії.
Можливість поділитися своїми знаннями і баченнями та подискутувати про наболіле
Можливість побудувати міцні стосунки з однодумцями та налагодити подальшу плідну співпрацю
Глибше усвідомлення свого покликання, талантів, сильних та слабких сторін у контексті Вашої політичної чи підприємницької діяльності.
Розбір реальних кейсів з Вашого особистого досвіду політичної чи підприємницької діяльності.
Знайти відповіді на глибокі духовні питання, а також гарний настрій та фізичний відпочинок.
РЕЄСТРАЦІЯ
20-26 липня, Зарваниця
Без вікових обмежень
Можна приїжджати з дітьми
3 890 грн
Зареєструватись
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ НЕЗАБАРОМ ЗРОСТЕ
Інститут Християнського Лідерства спільноти "Благословення" (УГКЦ)
та Об'єднання Католицьких Спільнот


Номер телефону: 068 63 000 85
E-mail: ihl.com.ua.2020@gmail.com
Made on
Tilda